Únor 2012

Vystrč kozy,našpul hubu→Sorry líp to nedovedu ;)

29. února 2012 v 18:29 | MiSs Cute |  Články na Téma
Zdravím ;)
Tak zase skvělé téma na které je co napsat.Aspon pro mě,prtože většinu témat občas nepoberu ;).Zrcadlo.To silná věc Facebook trapek ;) Nechci nikoho ponižovat přes můj blog a dávat sem jejich trapné fotky,použila jsem pár svých v zrcadle :P Určitě jich znáte několik,kterým div není vidět do žaludku jak moc musí nafotit výstřih.Já nechápu ten jejich styl a lidi ,co jí "lajknou".Jasný pokoukání pro kluky,ale jak ta holka musí asi vypadat? Hlavní je vystrčit kozy co nejvíc,aby to vypadalo! Další jejich "specialita" je pusiná ;) Tu vyšpulit co to jen jde,nejvíc mě dorážejí takzvané "Duck Face" :D.Sorry holky,ale tohle je síla.Důležité také samozdřejmě je se zmalovat k nepoznání ;).Je to další věc,kterou prostě za boha nepochopím.Kroutím nad to očima a s odporem odcházím a divím se,že se mu to někomu líbí a ještě jí tam píše komentář"sluší","oo krásná".Hnus to je! :D Nevím jaký názor máte vy,ale já určitě záporný.A zrcadlo je mocná věc.Díky němu se pozná jak si kdo žije.Například jakou má dotyčná "trapka" koupelnu :DD Na to většinou taky koukám nezajmají mě její kozy a duck face ale třeba koukám jakou mají vanu atd :DD

Nešpulila jsem hubu,nevystrkovala kozy,ale vyfotila se v zrcadle :P Trochu špivaný na to nekoukat!! :D
Poslední fotka je specialita2♠Vystčit jazýček a myslete si třeba ehm ehm no.. :P→OMG!! :DDDiplomek za Bleskovku→Thanx♥

29. února 2012 v 12:49 | MiSs Cute |  Pro mě
Je Nádherný♥ Děkuju moc :) ale bohužel už nevím od koho :(

Za chvíli budou kouřit i mimina..!

28. února 2012 v 11:41 | MiSs Cute |  Články na Téma
Ahoj..
Píšu tenhle článek na téma "Kouření"
Ať di každý kazí život kouřením jak chce,ale jediné co mi na tom všem vadí,že kouří i malé děti.Jejich rozhodnutí to ano,ale jaký je účel? Podobat se těm starším a být tak skvělí s cigaretou v puse a bavit se s 15letýma klukama a holkama.Promin.Je to nechutný jít parkem a vidět kouřit třetáka a jeho bráchu,kterému typuju tak 2třídu.Ty starší,vlastně ne nechápu,ale logicky to chápu,prtože už si dělají o chtějí a jsou starší.Ale děti? O to víc mě zaráží,že se jim to v klidu prodá a nebo jim starší dají.Nejde mi do hlavy,co na tom tak všichni máte a ještě že už musí i malé děti!
Vadí mi to,prtože když se zamyslím,nechci aby moje děti kouřili.Dobře třeba v 18 im to vezmu už si můžete dělat co chcete,ale když budou ve 2třídě?! Bojím se je dát do školy,když tohle vidím! (Samozdřejmě v budoucnu žádné děti nemám! :D) Nechápu jak to někteří lidi můžou podporovat.Jsem ta co nemá ráda romy a u nich jediných to chápu.Psát proč je asi zbytečný.Zárověn se omlouvám všem slušným romům,které jsem ted možná určite urazila.Když si vemu,že dřív kouřili jen děti v 15 a ted už to jde pořád dolů a dolů a dostáváme se ke 2 třídě.Za chvíli to bude normální i u dětí co ještě nemají rozum.

PROČ??


Návštěvka→131♥♥

27. února 2012 v 10:53 | MiSs Cute |  Návštěvnost
Ne držte mě! Jako tohle je zatím největší návštěvnost! :O Já prostě nemám slov..!♥ Hrozně moc vám Děkuju!! :) Včera na Toplistě v 11 večer když jsem se připojila bylo 125! :D Wow mockrát vám děkuju♥♥♥♥ Moc si toho vážím :) ♥ a ani jednou v nejnovějších článkách :PP
a snad se sem budete rádi vracet :) ♥

Sladké prasátko :)

27. února 2012 v 10:47 | MiSs Cute |  Kusovky
Úplně úžasnáá ;) ♥ Sladké prasáko :P


Tajné přání?→Budu jiná!

26. února 2012 v 18:00 | MiSs Cute |  Deníček
Ahoj ;)
Hlásím se ještě dneska večer a to už naposledy.Jsem vytočená a přemýšlím že blog pozastavím a dám si dostatečnou pauzu.Blog mě stále baví,ale pár věcí mě tu štve. Jinak jsem dneska kopečně začala plnit svůj sen.Pustila jsem si na youtube.com od Raega věř,běž a dokážeš a já to udělám!! :)
Dneska jsem začla a do června s emi to třeba povede!! :) Až budu mít 53 nebo 55kg tak se celá změním.Potřebuju zpevnit břicho a zhubnout přes ohavný boky,které mi dělají efekt hrušky.Jsem rozhodlá,že pokud to dokážu nechám si udělat piercing :P do bříška :) ááh :D Musí se to povííst♥ Další plán je být blondatá.Tady jsem,ale opatrná kvůli tomu,abych pak nevypadala hrozně.Už to vidím to bude pomluv :DDDD ;)
Krásný večer :)

Kam to ještě napsat,začíná mě to unovovat..

26. února 2012 v 13:57 | MiSs Cute |  Informace
bla,bla,bla,bla..!
Jak pinda pořád melu o reklamách,kam je máte psát.Ale ono pořád ne a ne vám to dojít,pořád mi to cpete ke článkům.Mažu to,ale víte co? Už mě to začíná bez prominutí srát! Je to jak házet hrách na zed.Výsledek vyjde úplně nastejno.Takže ruším reklamy,nepiště mi je sem VŮBEC!! Nedáte si říct tak nedáte.Já vám nebudu pořád do zblbnutí psát.Mimochodem večer vám sem dám článek čekejte ho tu okolo 6 o tom jak ve bude probíhat,nebo-li jsem vymyslela "náladu" no uvidíte sami.Už mě nebaví pořád mazat komentáře.!! Pokud mě chcete dělat naschvály prosím,ale až se naseru požehnaně tak za sebe neručím.Často se ptám jestli jste vážně tak blbý,nebo zkoušíte co vydržím?!
Proč u některých lidí to jde a u vás ne? Takže závěr je jasný→ŽÁDNÉ REKLAMY! Poděkujte si těm idiotům,co to cpou všude,bez toho aniž by se podívali jestli tu "náhodou" neexistuje článek věnovaný reklamám.Můžu vám říct,že jste mě opět vytočili co se dalo! Samozdřejmě ne všichni,aby jste mi sem zase nepsaly "já?".Jsem vdečná za prázdniny začínám být alergická na svoji nejlepší kamarádku a Pavlínu.
Mějte se všichni ostatní krásně

Tohle se chce zažít..

26. února 2012 v 13:45 | MiSs Cute |  Fotky
A Nekecejte že ne!! :D ♥ Dokonalé ;)

Liam Payne :)♥♥♥

26. února 2012 v 13:37 | MiSs Cute |  Fotky
Je to až neskutečný,ale co mě se prostě nestane.Asi víte můj nový objev Honza 2 ! :D Včera mi nej kamarádka poslala video,kde zpívali.Prostě to bylo o One Direction.Málem jsem prostě ta podoba je úplná.Až na to že on je blonďáček :)
Taková Blonďatá kopie Liama :P Sem vám ho,ale dávat nebudu.Neřikám,že nikdy.Protože kdyby jsme spolu chodili,musela bych se jeho krásou pochlubit!! :D

Liama mít nemůžu a nic s tím neudělám,ALE Honzu možno možná ;DD

Nehty→Modré s růžovými a bílými srdíčky(2)

25. února 2012 v 13:13 | MiSs Cute |  Nehty
Jak asi víte tak ti předtím ybly hrozné.V pondělí už se začly loupat tak jsem se sloupla a odlakovala a udělala nové.
A přesně tyhle!! :)) Mezitím mi vyrostly delší nehty takže jsem připravená na další :) Vydržely fakt dlouho a ještě by vydržely ale ve čtvrtek jsem je sloupla všechny :) Už to nebylo hezký a já nemám ráda když mám oloupaný nehty někde to drží a někde ne! :X