Březen 2012

Citát→1♥

31. března 2012 v 15:29 | MiSs Cute |  Citáty

Adele - Set Fire to the Rain Lyrics

31. března 2012 v 14:59 | MiSs Cute |  Videa
Ahoj Darlings! :)
Jak se dneska máte? :)
Já celkem špatně,miluju když prší!♥ Dneska se to ještě zhoršilo,pořád na něho myslíš,každou minutu.Je to jak mor,snažím se dělat prto všechno,aby už odešel.Blbý pátek,blbý moment! :( Sakra! Ostatní chápou jako pitomost,ale já se vážně bojím! Bojím se,že bych se mu mohla líbit!
Našla jsem pár krásných citátů :) Tak je vám sem dám :)

Jarní Zápis Sbének

31. března 2012 v 14:05 | MiSs Cute |  Sbénka :)
Co to zase vymýšlím? Vůbec nic,pouze se vám chci přizpůsobit.
Blog není povinnost,ale radost.Takže Jsem se rozhodla udělat nový zapis,protože je jaro a většina z vás určitě začne chodit ven a na blog moc času nebude,zkrátka nebude tu sedět pořád jako třeba v zimě.Kdy byla venku zima a moc se vám nechtělo ven(Samozdřejmě nemluvím o všech ;)).Takže s Jarním zápisem se pro vás mění i pravidla.Ikdyž si myslím,že tamta nebyla vůbec drastická :D :) Každopádně v Létě budou jiná a na podzim zase jiná. :)

*Pravidla zní*
-Mít aktivní blog
-Ocením tvé komentáře a názor na články
-2 nebo1 komentář za den stačí,když jich bude víc bude ti to vráceno :))

*Nespřáteluju s anti blogy, s blogy o 5angels a Diamond cats a další podobné malé děti,co mají skupinu,nespřáteji s blogy o anime a Miley Cyrus a Demi Lovato-Děkuju za pochopení! :)*

Stará SB se nemusí zapisovat,budu ráda když si to přečtete :)
Pro ta nová platí
*Přezdívka
*Blog
*Souhlasím s pravidly

Budu se těšit! :))


Jeden moment stačil.aby mě vykolejil..

30. března 2012 v 19:19 | MiSs Cute |  Kusovky
Dneska se stala nečekaná situace,kterou jsem v životě nečekala a už vůbec ji nemůžu pochopit.Pořád na ty naše střety a momenty myslím a přes všechno se ho snažím vytlačit.Přece po tom všem,co mi udělal mu to neprojde.Nechci na něho myslet,ale...??!! Vymlátím ho z hlavy i přes všechno,MUSÍM!!
Btw:Krásný výkend Darlings!! ;*

Návštěvnost→110♥

30. března 2012 v 16:49 | MiSs Cute |  Návštěvnost
Zdravím Darlings♥
Dneska začínám něčím opravdu krásným :) Asi víte,že jsem měla nášvtěvnost přes 160 a víc a já dostala zaracha :D Takže si vás neudržela a už jste měli vzali jako nekativní blog.Klesla na 60 a postupně se zvětšovala a dneska jsem,když jsem otevřela blog.Tak krásné číslo vidím :)
Děkuju vám mockrát!! :)

Usher ft. Pitbull - DJ Got Us Falling In Love Again

29. března 2012 v 18:40 | MiSs Cute |  Videa
Miluju :))

Kusovka→♥

29. března 2012 v 16:09 | MiSs Cute |  Kusovky
Překrásná kusovka..Dneska se mi nějak nechce :D Kdyžtak včerejší článek,kdo nečetl :)

Shoda náhod nebo se mám začít bát ??

28. března 2012 v 17:39 | MiSs Cute |  Deníček
Ahoj Darlings! :)
Dneska mě to napadlo,když mě probudila z krásného sna siréna hasičů.Není to poprvé! Už od začátku tohoto roku se dějí samé nehody za druhou.Shrnu vám to od ledna.Pořád přemýšlím,jestli toho už není tolik,abych začala mít opravdu strach.

V Lednu-Hned 1.1 na Nový rok jsme našli ležet babičku od Silvestra na zemi.Celou opařenou,mrzlo a ještě ke všemu diabetičku :/ Když se to tak veme tak neměla 3dávky inzulínu.Prodělala mrtvičku a bylo štěstí,že přežila.....Aby toho nebylo málo,na konci ledna.Začal hořet náš soused a kdyby mamka nešla pro brambory,asi by uhořel.Pro smaženého souseda si přiletěla helikoptéra a do ted bojuje o život,protože není nic jistého jestli vůbec bude ještě žít.

Únor byl klidný nepamatuju snad na nic,že by se něco stalo.

Březen-Nikdy nezapomenu na den,kdy jsme bylis mojí bff venku.Měla jsem jít už domů,ale mamka mi dovolila být venku dýl.Sedíme v budce povídáme si a najednou slyšíme hrozný řev a křik.Tak jsme vystrašený vykoukly z budky a vidíme jak,tam asi mlátili chlapa,který hrozně řval.Podělaný jsme sprintovali domů.(Samozdřejmě neběžela jsem,ale šla jsem takovou běhochůzí :D)......Opět se mi zdá dokonalý sen už jsme si skoro dali pusu,když v tom najednou začne houkat alarm! Vyděsila jsem se.U souseda houkal alarm asi 20minut v kuse a pak přijeli policisté a všechno bylo Ok.Až na mě,já už nemohla spát a usla až v 5,celkem skvělý v 6stávám :/!........Nedávno auto srazilo mladého poštáka,co přecházel a kluk letěl až 5metrů daleko.Krve jak **píp*.Ten je v HK v nemocnici.Chudák..:(...........A Nakonec dnešní hrůza.Opět se mi zdá přenádherný sen,ale není mi přáno! Tentokrát slyším sirénu hasičů! Bože,zabila bych,že bydlíme kousek od té jejich stanice! Tak jsem zapla mobil a řikám si "Jakej debil,co dělá ve 3 ráno?!" Nechápu! Shořel barák,ale někdo ho musel zapálit.Nikdo v baráku nebyl,takže se nikomu nic nestalo,ale i tak!

Začínám se celkem už bát..

27.3→Co se ještě nestane. ;D

27. března 2012 v 16:35 | MiSs Cute |  Deníček
Zdravím♥
Nevěděla jsem,že jeden den nejsem ve škole a o tolik přijdu.Hrůza,že já si vždycky vyberu,den kdy se ve škole něco děje :D.S kapesníkama po ruce to byl dnešní den.Ráno se mi stala nepříjemná věc tak bvolení břicha do toho.V koutkách u pusy mám opar.Dneska jsem se zakousla do jablka a myslela jsem,že mě vypadla huba z pantu.Celkově jsem taková mimo.Dneska bych se zahrabal o češtině! :D Měli jsme poměry slučovací atd..a četli jsme něco o dvou kohoutech.A tam bylo,že se prali a ten jeden vyhrál a ten druhý se šel schovat do kurníku,ten co vyhrál tak vylětěl ?..no prostě někde kokrhal a přiletěl orel a letěl s ním pryč.Pak na to bylo nějaký cvičení atd.. :D A Erik řekl o jenom klukovi z naší třídy,že by ho orel vzal a chvíli by letěl a pak by spadl.Takový ticho a když jsem si to představila tak jsem se začla smát :D Všichni se sice přidali,ikdyxž nevěděli čemu se smějí :'DD
Cesta na autobus-zabitá! Schválně jsem spěchala s rozvázanou kaničkou jdu a on na nás autobusák čekal--hodný pán ;) Šli jsme poslední a ještě tam byl Honza,bože s rozvázanou kaničkou tam stojím jak Y a ještě ve vestě,začínalo mě být teplo a trapně.Tak jsem se radši otočila.Děs! :D

No uvidíme co se stane večer,snad už nic ;))


Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego

27. března 2012 v 16:19 | MiSs Cute |  Videa
Terezko(Color princess) pšt! :D Já vím,už jsi mi jí posílala dlouho :P Jenže jsem ji nedávno slyšela v rádiu a hned mě chytla.Nedávno jsme na ní tancovali i Zumbu :D :)