Duben 2012

Odměny za 3.Bleskovku :)

30. dubna 2012 v 9:00 | MiSs Cute |  Pro vás
Jsou se spožděním a ještě nic moc :( Snažila jsem se ! :) Slibuju,že příště budou lepší!! :)
Více v celém článku :)

Kecky vs Podpatky ??

29. dubna 2012 v 14:20 | MiSs Cute |  Co je IN?
Pro co jste vy? ;) Já pro podpatky :P :) Můžeš hlasovat v ankěte a nebo do komentářů :)

Kusovka→Spring

29. dubna 2012 v 13:50 | MiSs Cute |  Kusovky
Nádherně je! :) Nádherná kusovka :)
Zdroj:Google.com

Návštěvnost --od 13.2 do 22.4

28. dubna 2012 v 11:09 | MiSs Cute |  Návštěvnost
Zase krásný den :) Jinak sem dávám všechny Toplisty-návštěvnost za týden.Moc se omlouvám,že to tu nebylo průběžně :D Ten první je nejnovější! Hrozně moc za něj děkuju! :) Stejně jako děkuju za všechny ostatní!! :) Jste skvělí! :) A ten poslední je ten nejstarší :) :))

Navstevnost(16.4. 2012 - 22.4. 2012)
Pondeli: 268
Utery: 248
Streda: 114
Ctvrtek: 104
Patek: 97
Sobota: 128
Nedele: 133
Celkem: 1092

Když mi bacili nakopali zadek :/ :)

27. dubna 2012 v 16:29 | MiSs Cute |  Deníček
Ahooj Darlings! :)
Omlouvám se za neaktivitu,ale včera jsem jaksi umřela :D Byla jsem rozhodlá jít do školy,ale pak jsem sebou na cestě sekla ani si nepamatuju,co se stalo pak.Pamatuju si jak jsem pak nastupovala do auta a jeli jsme k doktorce.Předepsala mi antibiotika mám dva záněty v krku a nosohltanu.Včera jsem jenom spala,ležela a celkově jsem byla líná na všechno.Včera jsem ani nic nesnědla,prtože to šlo ze mě hned ven a fůjky :X Pořád mi kručelo v břiše,ale najíst jsem se prostě nemohla :D Pálil mě nos,pusa,oči děs! :) a Dneska? sice pořád mluvím tak,že je vidět,že mám ucpaný nos,ale už je mi prostě dobře! :) Nemít antibiotika tak jdu dneska do školy! :) Z toho,že jsem včera málem umřela a dneska mi je úplně dobře! :D :) jsem štastná :) Byli jsme na nákupech sice jsem nejdřív jet nemohla,ale pak se mi povedlo ukecat je :) Mám nové brýle a zastávka v drogérii oh :P ♥ Koupila jsem si hráškově zelený lak,lak v nude barvě a řasenku :) Jak jste se měli vy Darlings? :) Akorát mě mrzí,že je venku tak překrásně a já nemůžu jít ven :( Hlavně vy,doufám že nesedíte u PC a jste venku ;) Je tam fakt nádherně!♥ Už to vidím až budu zdravá a budu chodit do školy tak bude zase hnusně! :// :D Mějte se překrásně Darlings! :*
Ahooj MiSs Cute :)

Chci pěknou přirozenou holku..Háháhá!!

25. dubna 2012 v 18:39 | MiSs Cute |  Články na Téma
Ahoj :) Hlásím se s dalším článkem na téma! :) Nedávno jsem si ve škole četla Bravo,už si ho nekupuju a ani nikdy nebudu pořád to samé :D Tak jsem si přečetla horoskop a pak tu poradnu jak radí kluci.Jedna slečna se ptala "Jaké se vám nejvíce líbí slečny?" a kluk jí odpovědl "Nejvíce se nám líbí přírodní holky" a ještě nco tam bylo.Z textu jsem pochopila,že myslí holku,co se nemaluje,nosí triko,džíny a kecky.Musela jsem se smát! Mají silné řeči jak chtějí přírodní holku,co se nemaluje a je sama sebou :) To je moc hezké,ale zkus chtít po krásné holce s make-upem fotku bez make-upu! ;) Takové silné kecy mají a přitom nejžádanější jsou ty "zmalované" ;) A nějaká holka,která je sama sebou je v tu chvíli zazděná! Zkuste je dát k sobě nenamalovanou holku,s tričkem,džíny a keckami s holkou,která má make-upu,řasenku a lesk a má třeba šaty a boty na podpatku po které holce se asi kluk otočí? Chápete co vám chci říct? Huba plná keců,přitom realita je úplně jiná.K čemu té holce je,že je sama sebou? k ničemu ;) Ted si třeba řikáte co to plácám! Takže abych to uvedla na správnou cestu,jsem holka,takže nesoudím,píšu jen to co vidím! ;) a za druhé ne každý máme stejný názor,někteří kluci opravdu takoví jsou,ale většina určitě ne! Neřikám některé holky jsou bez make-upu opravdu hezké,ale zatím žádnou takovou neznám a když vidím holky bez make-upu tak s velkou omluvou žádná sláva.Ted nechci,aby to vyznělo,že na sebe musíte plácat make-up,ale chci vám říct to,že nevěřte všemu co se říká.Takovéhle trapné kecy kluků "Chci přizozenou krásnou slečnu" pochybuju,že najde! ;) Navíc mi opravdu přijde,že ty neupravené nemají extra úspěch a je mi jich i líto,pokud čtou ty kecy z Bravíčka a věří v to :( :( ;) Realita je úplně jiná !! :)

Stačí maličkost a jsem zase štastná :))

24. dubna 2012 v 17:59 | MiSs Cute |  Deníček
Ahoj Darlings!! :))
Dneska jen deníčkový blog! :) Chci vám hrozně moc poděkovat za tu úžasnou návštěvnost! :) Však vy víte vážím si toho a moc! :)

Dnes nic moc je mi od rána špatně,bolí mě v krku,ale snažím se přežít,přece nečekám týden na nic! :) Tak jsme byli v tom kině a nic moc nuda :// Nikdy bych na to nešla,ikdyž fotky byly pěkné,ale nějak mě hory,brouci a houby nelákají :/ Chemie a Fyzika byla úděsná,ale všechno jednou končí a ikdyž to bylo nekonečné skončilo to! :)) Už do čtvrtka jsem naštvaná a celkově zklamaná,ale tak nějak extra jsem to najevo nedávala,ale fakt byl,že už se mi stýskalo :/ Včera když mi bylo nejhůř jsem si šla lehnout a že si pustím mp3 a pak ji vypnu a budu spát.Vyrušil mě jeden nádherný hovor,který mi hrozně chyběl celou tu dobu!! :) Štastná! :) Takže přes ty hormony štěstí mi nešlo spát :D Tak jsem usla až nějak okolo půlnoci :) Překvapivě ráno jsem byla plná energie a vstávala jsem už v 5 :D Hrozně se těším až ho uvidím :))
Jak se máte vy? :)) ♥

Fashion→Jaké šaty na léto? :/

23. dubna 2012 v 19:19 | MiSs Cute |  Co je IN?
Těžko dilema! :// Objednávám si po internetu šaty a boty :) Boty už mám zajištěné,ale velké dilema z šatů :) Nevím,které si vybrat :) Tak které se nejvíce líbí vám?? :) Děkuju všem za pomoc :))


Návštěvnost→189♥

23. dubna 2012 v 16:29 | MiSs Cute |  Návštěvnost
Chci vám hrozně moc poděkovat! Včera jsem vůbec nic nepřidala,protože jsem nějak neměla nápad co :( Tak jsem asi aspon připravila pár článků :) Dneska se mi celý den stýská a zítra to bude ještě horší :// ou :( Tak už ve středu! :) Už mám vybrané barevné kalhoty a brýle :P oh♥ Zítra jdeme do kina se školou takže super!! :))
Mějte se Krásně!! :*


Důvod proč mám nosánek nahoru..

21. dubna 2012 v 19:29 | MiSs Cute |  Fotky
Vím ještě nedávno jsem psala článek,že nejsem namyšlená jenom se mám ráda,ale víte co? Stejně už je to jedno.Jasně dokaž těm lidem,že nejsi a nechovej se tak,ale budu ;) Aby věděli jak opravdu vypadá,když jsem namyšlená.Budu zlá na všechny,kteří mě jenom pomlouvají,protože na ně mám právo koukat ze zhora! Škoda jen,že má každý línou hubu na to,zeptat se mě jestli třeba nepůjdeme ven a nebo na kus řeči,aby si udělal vlastní názor.Místo poslouchání pomluv :/ Už to neřeším! Nikdy jsem nikoho neposlala do pr*l*! Bavím se s každým,když mě někdo pozdraví taky ho pozdravím,ven chodím i s exotama,tak nechápu co pořád ostatní mají! :) Nemůžu za to,že si to myslíš! Protože myslet,znamená hov** vědět ;) Mé nejnovější fotky :O :)
Krásný večer!! :)