Květen 2012

Ach ty soutěže :D

31. května 2012 v 18:49 | MiSs Cute |  Informace
V těchto soutěžích mám větší šanci vyhrát,prtože s mím jménem nemám šanci při losování vyhrát :D Jo když se zkouší klasika mí jméno,když se losuje :D Ale mám ráda soutěže,kde se schání hlasy! :)

Proto vás moc žádám o 5 hvězdiček TADY!!! :))


Ráda vám to jakkoliv oplatím :)
Stačí napsat pdo tento článek a kolikátý to byl hlas! :)
Děkuju vám všem moc za podporu!! :)
Pokud mě podpoříš a hlas nechceš vrátit,nevadí! Napiš kolikátý to byl hlas a odměna vás nemine! :))

Kusovka→Kiss

30. května 2012 v 16:05 | MiSs Cute |  Kusovky
Krásná kusovka :') Krásný den Darlings♥

"Neboj,přišla jsem na chvíli" řekla a zkazila mi den

29. května 2012 v 16:56 | MiSs Cute
Aneb bledá závist se nedá zastavit :(
Začíná mě to už s prominutím srát! Všichni na mě vidí chyby moji namyšlenost moji aroganci přitom mě vůbec neznají.Nejhorší je,že tím kdákají i ostatní lidi,kteří mě vůbec neznají,ale už tak přece musím ti říct,co vím! Dneska jsem se chtěla stavit do knihovny a mám velký problém jestli nenajdu někde ty Malostranský povídky od Nerudy :( Tak jsme šli na tříšt a na zmrzlinu.Myslela jsem,že autobus snad nepojede nebo nevím,taková doba! :X Díky bohu přijel už jsem myslela,že tam dřív umřu.Nic závažnýho nic zvláštního zkrátka nudný den jak má být :/ Asi bude pršet což je dobře.Moje depka mě zase navštívila se slovy "Neboj,přišla jsem jen na chvíli".Doprdele! Jsem tak štastná a najednou pochybnosti a už ne.

Oběhnu vás zítra dneska nemám vůbec na nic náladu :(
Aspon se uvidí jak sem kdo chodí! :)


Jak na dokonalý make-up v létě ? ;)

27. května 2012 v 19:00 | MiSs Cute |  Recenze
Ahooj :))
Chceš mít pořád perfektní make-up? :) Hodně jsem přemýšlela a vlastně mi to došlo už když jsem se na tělocviku hodně zpotila při asi 25 stupních :X Přemýšlela jsem jak tohle budu zvládat v létě? Na internetu píší,že v létě by se make-up neměl používat a plet by měla dýchat a používat na postižená místa jenom tyčinkový korektor.Nepatřím k lidem,co mají opravdu nedostatky a make-up potřují,ale trápí mě červené tváře a ikdyž by mě stačil korektor,co třeba ti,kteří ho potřebují i v létě? :)
Byla mi doporučená báze pod make-up.Make-up pod ní déle vydrží a báze pod make-up plet hydratuje,takže plet nezatežujete :) Problém je jakou bázi? :) Navíc je ted na výběr .) Bud báze a make-up a nebo BB krém :) Bála jsem se,že bude moc oranžový,prtože tyhle obaly klamou.Vypadá to jako pletová barva a ve skutečnosti "alá mrkev".Hodně holek říká,že je skvělý,takže o něm uvažuji.Jenom by jste měli vědět,že BB krém není make-up a proto nebude tak dokonale a úplně krýt! :) Pro mě jako slečnu se světlou pletí bude nejlepší průhledná báze od Dermacolu.Je tu ještě nabídka od Essence,ale opravdu jsou jen pro někoho.Třeba ten tmavší obal je opravdu hodně oranžový! Pod slovem hodně si vybavte oranžovou pastelku přesně takovou barvu má a ten světlejší je zase žlutý,takže nic pro mě :)

BB krém od Garnieru :)
Báze pod Make-up od Essence(obě varianty)
Báze pod make-up od Dermacolu :)

Nicki Minaj - Starships

27. května 2012 v 18:00 | MiSs Cute |  Videa
Dokola..dokola..dokola...magořím :D
Dokonalá pínsička,hrozně se mi líbí ♥_♥
Jinak dneska zase venku :P akorát jsem byla přistižená upps :DD
Zdál se mi ten nejrkásnější sen,co se mi mohl za můj život zdát! Taková jak realita!

Minuta ticha..prosím :(

26. května 2012 v 15:59 | MiSs Cute |  Informace
Krásnou sobotu Darlings! :)
Včera jsem se dozvěděla opravdu hnusnou věc,ale co už,bohužel to tak na tom světě chodí :( Pamatujete si na "Nedělní masakr" ? Jak se náš soused usmažil? Byl na tom od ledna hodně špatně pořád na JIPce a zítra to bude týden co zemřel :( Hrozně mě to mrzí,pořád jsme doufali,že se vrátí :( Tak minutu ticha pro něho♥ Měla jsem ho moc ráda skoro jako strejda :) Bohužel no...Tak dneska jsme Sisince čistila na balkoně a ted vidím jak ho asi balili nebo opravdu nevím,ale brali mu věci z baráku atd.. a ted tam koukám atd a cítím že na mě někdo kouká tak se kouknu a takovej krásnej kluk,který na mě koukal.Černý vlasy,hnědý oči a takových 15 nebo 16.Tak jsem vykulila oči a on se usmál a řekl něco německy :'D Tak jsem se na něj usmála a pak už jsem radši na balkon nešla a odešla.Rudá zas až na zadku určitě! :D Někdy jsem tak štastná,že se nevidím a to jsem se ani nečesala! :D Bože! :D Tak jsem pak šla mamce pomoc přesazovat kytky a on šel kolem tak jsem se na něj podívala a zámaval mě tak jsem taky zvedla ruku na pozdrav.Bylo to krásný jen doufám,že mě něměcky neposlal do prdele nebo tak! :D Doufejme,že ne :D A i kdyby,díkybohu se to nedovím :D

Informační článek...FUUU :(

25. května 2012 v 17:54 | MiSs Cute |  Deníček
Ahojj Darlings♥
Hrozně se vám omlouvám,ale nějak nebyl na blog čas :( moc mě to mrzí♥ Zítra přidám hodně článků,prtože jsem si už předem rozmyslela o čem budou a jak je napíšu a je jich dost :) Doufám,že se vám budou líbit :) Hrozně moc vám děkuju,že i přesto byla návtšěvnost přes 150 :) Jste skvělí :) Ani nevím jak vám mám poděkovat :) Důvod mé neaktivity je nálada a taky jsem se začala konečně více věnovat fimo hmotě :) Nedávno mi tatka koupil další 3kostičky + komponenty :) Opravdu jsem se do toho zažrala a včera byl vyjmečný den,kdy se mi opravdu dařilo,protože to se o některých předchozích dnech říct nedá :). Ve škole je to super! :) Začala jsem pracovat na chemii a vypadá to že to sklepu mezi 1/2 a pak se uvidí :) zeměpis jsem si díky bohu opravila ze 4 na 1(test),ale ještě záleží jak jsem napsala tu Evropu :) Dějepis luxus ten mi jde vždycky :) Matika mě až překvapila z těžkých úloh,kterou jsem zvládla jsem podělala časy ve zlomkách :// Prostě jsem to nepochopila a nechápu do ted.Ve středu jsme se fotili :D V úterý jsem se konečně dočkala neonového trička a tmavě modrých kalhot! :) Trvalo to,ale co :P Jsem spokojená a štastná :) Začínám mít touhu být šeredná :'D Ne opravdu! Už mi začínají ty kluci vadit! Hlavně na facebooku ty jejich trapné haty a vtírání mě už nebaví :'D Dál nevím co bych napsala.Takže se omlouvám Darlings♥ Zítra mrknu na vaše krásné blogy a určitě budu hodně komentovat + nové články! :)
Mám vás moc ráda!! :)
With love MiSs Cute :)

Fashion→Neonové kousky ;)

20. května 2012 v 13:40 | MiSs Cute |  Co je IN?
Chci vám hrozně moc poděkovat,že i přes mou neaktivitu je stále návštěvnost přes 150lidí! :) Moc si toho vážím!♥ Občas opravdu nemám čas a nebo náladu :) Tak dneska a v pondělí toho přidám,co nejvíce :)

A co ted hodně opět frčí? ;) At žije NEON!♥
Opravdu to vypadá moc hezky at už je to tričko nebo kalhoty.Moc krásně to vypadá na opálených lidech :) Samozdřejmě nikdy by se nic nemělo přehnánět,takže by asi nebylo moc pěkné mít např. svítivě žluté kalhoty a svítivě růžové tričko asi by bolely i oči :D :) Hrozně se mi líbí barvy a neon tvůj outfit ještě více oživí ;) Pokud nemáš na něco s neonem nezoufej ;) Lak na nehty v neonových barvách vypadají také fantasticky! :) Mám růžový a jsem hrozně spokojená :))
*Máš něco neonového? :)
*Líbí se t,když má někdo něco onenového?
*Máš neonový lak na nehty? ;)

Děkuju za přečtení článku :) Na vaše názory čekám v komentářích :))

D.O.K.O.N.A.L.Ý den :)

18. května 2012 v 18:30 | MiSs Cute |  Deníček
Rozhodla jsem se,že deníček psát nebudu,ale bez detailů vám napíšu dnešní den :))
Ráno jsem se hrozně krásně vyspala ;) Už jsme byli dohodlí,že půjdeme ven s jedním klukem ;)
Ve škole to šlo,začala jsem si rozumnět i s ostatníma blbečkama ze třídy se kterýma jsem se nechtěla bavit ani za nic :D Prostě skvělé :) Cesta domů autobusem! :D Spěchám jak blbeček,aby jsme spolu jeli a dneska jsem se tak snažila,abych nějak vypadala :'D No tak jsem ho nakonec viděla sice jenom chvilinku,ale to jak se na mě podíval bylo hezký ;) No a pak venek s tím klukem :P Skvělý škoda,že jsme si nepovídali dýl,ale nevadí tak zase příště O.o :)) Jsem hrozně štastná zítra jedeme nakupovat ÍÍháá♥ :DD :)) Jsem mega štastná ♥♥ ♥_♥ :*

Jak se máte vy?? :D ;)


*To se mi líbí* Fotka ke zvýhnutí sebevědomí? ;)

16. května 2012 v 15:49 | MiSs Cute |  Články na Téma
Ahoj :) Omlouvám se,ale neměla jsem chut přidat článek :)

Reaguju na situaci,která se neustále opakuje a pokud to čte někdo,kdo to dělá,uvědomte si,že jste otravní a vlezlí.Taky se tak hrozně divíte,že ne dvakrát krásná slečna má u fotky přes 300Like ? ;) Krásou to určitě není.Občas se divím jak někdo může mít tolik *liků* když pěkná holka nemá ani polovinu,co ona.Když jsem si pak zjistila,že slečna měla x-teen a pak vám automaticky docvakne o čem x-teen.Pro ty kdo neví :) Jak nejlépe lízt lidem do zadku se naučíte právě na x-teenu! ;)
To jejich samé "Dáš mi hlas? oplatím " nebo "Hrozně sluší kočko,oplatíš?".Takhle si navzájem lezou do zadku a hlasujou si.Přidávají se na Facebook a postupně pohlcují celý intertet,smý spameři.Jednou když jsem takhle přemýšlela,jaktože tak šeredná holka má tolik *liků* mi celá věc došla po tom,co mi napsala do chatu "Dáš mi like k fotce? ;) + komentík :) ráda oplatím".Tahají to z x-teenu na Facebook.Nevím k čemu je mít u fotky přes 300like,když je stejně šeredná.Nevím,zdvihá jim to sebevědomí,že se jejich fotky líbí,i přesto že spamuje,kde se dá ?, :D Nejvíc mě zaráží lidi,kterým prostě odepíšu že ne a oni jsou schopní si mě bloknou a nebo mě tak zurážet až je to člověku k smíchu,co jsou "závisláci" schopní udělat kvůli tomu,že jim nedám "Like" :'D.Ale abych se dostatečně pro ty blbečky vyjádřila.To se mi líbí je tlačítko,kterým označím fotku nebo příspěvěk,který se mi líbí.Takže si *lalkuju* co chci a když se mi to nelíbí tak to logicky *nelajknu*.Musím se smát,když se můžete puknout vzteky,že jsem nedala *To se mi líbí*.Jste k smíchu.Takhle trapně si zvedat vaše sebevědomí.Nemluvím jenom o šeredných slečnách,ale i o klucích.Píšou jak nesnáší Justina Biebera nadávají mu do buzertů a pak ten buzerant,co to o něm napsal si načeše vlasy jako on,obleče růžové tričko,ale buzerant jako Justin rozhodně není.Každá mladá trapačka z něj slintá,ajk je ten kluk boží.Je to jenom namyšlený idiot,co neví co chce a co umí? Psát statusy typu "Taky jsi to dělal/a,když jsi byl/a malá/ý? :D like!* a při přidání své fotky spamuje v chatu. :'D Dislike!! :D