Červen 2012

Jdu s kytkou tam a vracím se s kytkou zpět,aneb VOLNO DARLINGS!

30. června 2012 v 12:49 | MiSs Cute |  Deníček
Alohá Darlings!!♥ :))
První den prázdnin a konečně budu aktivní.Předtím jsem an blog opravdu neměla čas,ikdyž jsem si říkala končíme v 1 tak se ozvu,ale pak se z toho stejně vyklubalo,že jsme někam jeli a nebo jsem šla prostě ven a večer se mi už na počítač nechtělo vůbec.Ještě jednou se zase omlouvám :(( a celé prázdniny vám vynahradím :)) !!♥ Napíšu vám trošku delší deníček :D Tak mi prosím neumřete nudou je to jediný článek,který dneska přidám a hlavně budu dnes komentovat vaše krásné blogy !! :))

Celý tento týden byl prostě skvělý! ;) Tak nějak nejlepší pocit mám ze sportovního dne,kdy jsem si řekla "jsem hrdá na svoji třídu a mám je ráda".Uvědomila jsem si jak spolu dokážeme držet a podporovat se, a že se prostě neodsuzujeme (až na výjimky).

Ve čtvrtek byla akademie devítek :'D.Trapas tak moc jsem se těšila až bude konec,vůbec se mi nelíbila kdybych nemusela ani bych tam nešla.Nikoho tam nemám ráda až na pár výjimek.Nejhorší klasika pořád jsem pila a pak jsem potřebovala na WC,ale fronta až někam tak jsem to radši vydržela,ale pak jsem už po skončení musela :D

Pátek byl dokonalý den! :))♥ Konečně jsem si vzala šaty a shrnula tolik chvály,dokonce i od učitelky :) Krásný to pocit :) Děkuju všem blbečkům za krásný rok s nimi :) Nejkrásnější na tom dni bylo asi to,že jsem dostala kytičku od jednoho kluka :) Byla jsem hrozěn štastná :') A pak vysvědčení :) Hodně jsem na to kašlala hlavně druhý pololetí,kdy jsem měla zase tolik "práce",že mi na školu nezbyl čas :/ :X Ale byla jsem příjemně překvapená,když mi řekla že mám vyznamenáníí.Věděla jsem,že trojku nebudu mít žádnou,ale měla jsem strach,abych neměla moc dvojek :) Chtěla jsem začít řvát! :D♥ Dokonalý den :') Nejhorší bylo tak nějak odpoledne,kdy jsem se rozhodla jít se opalovat,když už bylo na chcípnutí a tak jsem ležela a pak se ozvalo zapískaní tak jsem zvedla hlavu a v tu chvíli bych se radši zahrabala do země,stoprocentně rudá až na prdeli :'D Jen jsem zvedla hlavu a šokem ji rychle položila a nebyla schopná s epohnout a přála jsme si,aby už jel pryč :D

Ted k vašim dotazům na mé šaty a boty k minulému článku :))) Fotku vám přidám určitě zítra :) Děkuju hrozně moc,že jste blog dál navštěvovali,ikdyž jsem tu vůbec nebyla! :) Ted je řada na mě,abych projela vaše nádherné blogy! :)
Přeju vám Krásné prázdniny :))
PS:Jaké bylo vízo? ;) Já měla sedm dvojek a děvět jedniček + vyznamenání a pochvaly :D :)

Mějte se překrásně! :)
V pondělí jedu na mega nákupy do drogérie čekejte recenze :)) + ještě na výrobky,které jsem nezmínila :))

Miss Cute :*

Mé shopalické ♥ maximálně potěšeno :)

23. června 2012 v 12:44 | MiSs Cute |  Deníček
FUUUU Darlings :(
Hrozně se vám omlouvám dlouho jsem u vás nebyla a ani články nepřidávala.Upřímně? Vůbec se mi nechtělo :( Jsem zase tak zamilovaná až prostě nedokážu nic jinýho než se nudit a nic se mi nechce :D Takže se vám moc omlouvám.Nechtěla jsem vás nudit deníčkama a nebylo moc co přidávat :// Ale abych shrnula ten čas :)

O víkendu jsem byla v neděli na koupališti,ale joo šlo to :) Ted už se neučíme,takže fájn :)V pátek jsme byli na leteckým dnu :X Jeden kluk rysy jak on prostě ...Vypadal jak on přes kopírák :)) Jinak nic zásadního vše při starém :)

Abych přešla k tématu :)) Dneska jsem si koupila kabelku,ale úžasnou!♥ Takovou malou ňuňu :) Přece se nebudu tahat s batohem do konce roku :) Pak jsem si koupila šaty.Mám v nich celkem hezkou postavu až jsem koukala :O Pak boty na podpatku :)) Hou :P nejsou zase tak velký nepůjdu do extrémů,ale hrozěn s emi líbí :)) Málem mě tom krámu kleplo všude měli Americký styl-úplně ho nesnáším :X a Vintage styl♥ áách hned bych nakupovala :) Ale tak trošku skromná jsem být musela :)) ;) Příště vemu nálety na drogérii,toho zase potřebuju :) Hlavně to Labelo proti sluníčko,abych pak zase neměla pusu rudou :X :)

Asi vše Darlings!! :)) Odpoledne oběhnu a aspon zjistím jak sem kdo chodí! ;)
Mějte se krásně!! :)
MiSs Cute :))

Make-up-Dream Nude Airfoam od Maybelline New York

16. června 2012 v 15:49 | MiSs Cute |  Recenze
Ahooj Darlings! :)
Nedávno jsem už opravdu nutně potřebovala make-up a jeli jsme na výlet a měli rozchod tak jsem toho využila a zamířila do drogérie.Můj favorit tam bohužel neměli.Tak jsem si byla povinna vybrat jiný make-up.Ted už vím,že počkat se opravdu má! No nic,prostě jsem koukala na pěnový make-up jak ted nedávno dávali v reklamě.Měli slevu stál pouze kolem 100 z 300kč.Tak jsem ho vyzkoušela na ruce celkem dobré a vypadal jemně,takže opravdu super make-up na léto! ;) Mylná chvíle přišla další ráno.Hezky jsem ho dlouho protřepala jak mi paní v drogérii radila a když jsem si ho dala na obličej NIC ?! Vážně nic! Nekryl vůbec a přišlo mi jak kdybych si po obličeji rozetřela vodu a bublinkami. Koupila jsem si nový make-up můj favorit a na tenhle jsem se úplně vykašlala a jen ho nechala válet v kosmetické taštičce.Dneska jsem si ho vytáhla zkoumala ho.Pak jsem zkoušela klepat ho jen jednu minutu a stříknout ve větším množství na ruku.Nevím jestli je to tím,že když jsem ho třepala dlouho,ale každopádně ted na ruce po chvilce vypadal jako normální tekutý make-up,který dobře zakryl i pihu na ruce.Jenže je tu nějaké ale! Mám nejsvětlejší odstín a je pěkně oranžový! Klepat se musí asi třepat dlouho,aby měl odstín světlý,ale pak vůbec nekryje a když ho třepete krátce kryje dobře,ale je oranžový. Pokud by jsi si chtěla pořádit tento make-up,musela by jsi si pořídit ještě vílý pudr :/
Osoboně mě tento make-up nezaujal a v životě už bych si ho nikdy nekoupila díkybohu,že byl ve slevě a nedala jsem za něj přes 250kč!

Cena:250kč-300kč
Značka:Maybelline New York
Odstín:Nude

Prší,prší a je po výletě :(

10. června 2012 v 16:50 | MiSs Cute |  Deníček
Hi Darlings :)
Tak dneska bylo ráno a ještě dopoledne na zhebnutí :X Tak jsme se rozhodli jet do Ratibořic na oživlé postavy :D :) Jakmile jsme přišli na místo,kde měl začínat program začalo hrozně pršet.Vystála jsem si frontu na trdelník a jeli jsme na oběd :D Ještě nemůžu zapomenout na tu tříšt :D Né asi zase jsem porušila dietku :*.Ale trdelníku prostě neodolám a můžu se přemáhat jak chci :D Kdyby nepršelo byl by to hezký den :) :( ale tak stává se :D :) Jsem pitomá,ale tak hrozně moc se těším na pondělí :) Tak dlouho jsme se neviděli sakra :) Už potřebuju ho vidět :) Jsem pitom,já vím ;) :D
Už nevím co plácat tak vám přeju krásnou neděli a krásně prožijte zbytek dne! :)


Ten trapný moment,když už nedošáhnu pro třešně :'D

9. června 2012 v 14:09 | MiSs Cute |  Fotky
Krásnou sbotu Darlings !! :) :D
Podle nadpisu asi víte o co go! :D Včera jsem si šla natrhat třešně,netušila jsem,že se vrátím jen se 3! :D Bud ten strom hodně vyrostl a nebo jsem se zmenšila.Skákala jsem jak debil,abych si utrhla aspon pár :D Všechyn nádherný byly hrozně vysoko a ty dole byly takové no ne extra krásné,ale mě to bohužel muselo stačit :D Ještě u stromu nemáme to,co běžně :/ :D Mimochodem má fotka :D :)
Aneb nejnovější foto adminky *_* :D

5.6→Děs běs=výlet!

6. června 2012 v 16:39 | MiSs Cute |  Deníček
Ano,jsem nevděčná a nad vším ohrnuji nos.Jediné plus,když jedeme na výlet není výlet,ale kluci! Nejhezčí výlet,co jsem na druhém stupni jsme měli v 6.třídě.V 7 byl hrozný! Skály,samé chození,smekání,prach,špína.A ted v 8? Ještě větší fiasko! Byla jsem ráda,že nebyl pařák a bylo tak nějak dobře.Samé přestupování! Ale začnu odzačátku! Asi 3x nebo 2x jsme přestupovali nejhezčí bylo když jsme vystupovali šli jsme s Lůlí a nějaký kluci na nás klepali a mávali nám tak jsme jim taky zamávali :D ;) Jediné plus!! :) Celou dobu a cíl výletu byl prosím zbořený hrad,který rekonstrujují a 15minutová přednáška.Pak už to bylo samé chození samé kilometry! Proto jsem byla vděčná,že bylo spíš k pršení jinak by jsme byli spocení,fůj! Rozchod jsme měli v Červeném Kostelci (ostuda ani nevím jestli je Kostelci velké K:'D).Kde jsme se měli najíst spíš naobědvat se mi zvýhl žaludek,takže jsme odkráčeli do cukrárny (Jasně ještě lepší,ale pořád lepší dát si 150g dort než nechutný ohřátý starý kuře a ohřátými bramborami).Měli jsme jen hodinu,takže kdyby jsme měli třeba 2 hledali by jsme restauraci a ne obyčejnou jídelnu :X.Jo možná jsem rozmazlená a vymyslná,ale tohle prostě není pro mě.Po jídle (Mňam :DD) jsme zamířili do drogérie (♥).Jelikož se mi nechtělo do Náchoda a v NMNM( neřeš zkratku nebudu vypisovat odkud přibližně jsem) už ten můj dokonalý make-up neměli.Tak jsem zašla tam a vybrali si ten pěnový od Maybelline New York-takový ten pěnový a ptala se na BB krém.Přesně jak jsme říkala pro mou plet moc tmavý.Zároven jsem vzala i voděodolnou řasenku od Gabrielly :) ;). Konec výletu byl takový,že jsme museli ještě hodinu čekat v NMNM,prtože nás učitelka nemohla pustit z Náchoda tím dřív autobusem.Přišli jsme do drogérie a málem jsem tam omdlela! Už tam ten amke-up byl! :'D Bože! Vždycky já si něco koupím,rptože to tam nemají a mezitím to doplní,ale už na to přijdu pozdě! (Grr.) Stejně si pro něj půjdu,protože tenhle můžu vyhodit oknem.Bud je to kvůli dnešnímu spěchu a nebo jsem ještě nepřišla jak se to dělá. Děs! Řasenku jsem nezkoušela,ale jestli nebudu spokojená oběsím se!! :DD Ne vtip to bych nemohla udělat :D Už kvůli sobě :)

Mějte se Nádherně Darlings!! :))
Dneska víc článků!♥
Jdu se kouknout na vaše krásné blogy!! :)
Mám vás ráda!! :)
MiSs Cute

IN→Drdol nahoru! ;)

6. června 2012 v 16:19 | MiSs Cute |  Co je IN?
Ahooj Darlings :)
Dneska vám chci napsat článek o lehkém drdolu.Tenthle účes se mi hrozně líbí a zatím jsem neviděla nikoho komu by neslušel :) Je jednoduchý a celý den máte vlasy bez starostí.Vlasy jsou stažené a pevně drží :) Pro mě je tenhle účes ideální,protože si často kroutím vlasy nebo si je točím kolem prstu a jak se zlozvyku zbavit? :D Jednoduše vlasy stáhnu do vysokého drdolu a mám po starosti :) Pokud máte ofinu nevadí :) můžete si sehnout dozadu a vzít si třeba i čelenku nebo šátek a nebo ofinu volně nechat :) Doufám,že se vám bude líbit :) Mě osobně se teda hodně líbí :)
Vám?? :)

Animace od Nawilky→Thanx! :)

6. června 2012 v 16:16 | MiSs Cute |  Pro mě
Je od Nutelly :) Děkuju moc <3 :)

Jak jsem psala,jsem jiná :)

3. června 2012 v 10:50 | MiSs Cute |  Deníček
Dobré ráno!!♥
Ještě než začnu psát na téma na,které jsem chtěla,chci se zeptat.Jde vám spustit Facebook? O.o Nevím jestli pak už půjdu,ale jedná se mi hlavně ted ráno kolem 10hodiny ?

Zpět na téma, o kterém chci psát :) Pamatujete si ještě na únorový článek,kde jsem psala,že chci piercing do břicha atd..? ;) Tak se to postupně,ale jiste realizuje.Jo jasně jsem nenapravitelná někdy si prostě čokoládu neodpustím,poslední dobou to zase flákám,ale mohly za to "mé dny" :D
Zavedla jsem si aspon jeden den,kdy si čokoládu dát můžu :D Mamka je zlá moc zlá! Ví,že se snažím a schválně kupuje takové ty mňamky,ale tak musím se přemoci :) :D Přišlo mi trapné chlubit se,že mám 2kila dole,ale ted můžu mám totiž 5kg dole :) Za poslední týden flákání jsem si zase 1nabrala :( Žádnou dietu nadržím.Jenom jsem vymezila bílé pečivo a sladké.Každý den sport a je to :) Vlastně celkově s emi povedlo-mám 4cm přes prsa dole,vážím 59kg,zpevnila jsme si lýtka a o trošku jsem ztratila v tvářích :) Nejvíc mě,ale se**u boky :/ Snad bych se ani nesnažila dostat pryč kila z těla,nemyslím si,že jsem moc tlustá,ale hrozně mě vadí efekt hrušky! :( A nebudu si nechat zbytečně probodávat břicho,abych se pak styděla za svoje kulaté bříško a boky! ;)
Tak snad se to povede! :D :)

Jinak Darlings! Moc děkuju za podporu v soutěži o Návrh obalu!♥ Může se hlasovat znova aspon mě to šlo :) Tak prosím tady→♥_♥
Velké poděkování patří Lenule♥→Leničko,kočko děkuju hrozně moc! Moc si toho vážím!! :))
Dále děkuju všem,co sdílí a pomáhají mi!♥ I ♥ You! ;) Jste zlatí! :)