Červenec 2012

Najde se někdo,kdo používá laky od Essence?!

29. července 2012 v 16:29 | MiSs Cute |  Recenze
Ne já už vážně nevím! Totálně,ale totálně si to u mě tahle kosmetika zazdila.Čekejte ještě hodně recenzí na tuhle kosmetiku a jsou to poslední produkty,co jsem si koupila! Ted mě úplně doděly laky,co jsem si nedávno koupila! I ten trapný lak od vietnamců co mám je lepší než tenhle a byl 2x dražší! Ne fakt radši si koupím lak za 100 než tuhle sračku za 30korun.Proto se vás ptám.Najde se někdo,kdo používá laky od Essence? Pokud ano můžete mi někdo vysvětlit jak to děláte,aby jste to neměli rozmatlané všude a aby lak vypadal vzhledně? Moc vás prosím! Protože ty sračky konkrétně Color&GO! jsou úplně rozblemstaný strašně řidké laky,nekryjí musíte dát nejméně 5vrstev! Ve výsledku je vidět,že toho na nehtech máte hodně a je to roblemstaný všude okolo.Dneska jsem si dala práci u ještě jsem tu upravovala a prostě na nic! Někdo,kdo uvažuje o jejich koupi tak si je nekupujte.Příšernost největší!
PS:Co nedjříve přidám novinové nehty (Poradila mi to Kika♥ a u Color Princess jsem našla návod tak jsem se pokusila :) a dneska jsem dělala cupcakes nehty :)

Jsem tak naštvaná,že vás jdu oběhnout a loučím se! >:/ :)
Teď se hodně věnuji svému novému blogu :)
Pa ;)

Měsíc v tahu :/

28. července 2012 v 15:49 | MiSs Cute |  Deníček
Ahooj Darlings :)
Tak už je tu pomalu konec Července :/ Když si uvědomím,že jsem byla jen 5x na nějaké akci a venku s kamarádkama jsem byla asi 5x?! Jinak nic? :/ Skvělý jestli takhle bude vypadat i Srpen,tak se normálně těším do blbé školy! Začíná mě to už vadit.Měla bych zavolat kámošce a domluvit se na tom spaní a pak jet konečně nakupovat do Hradce jak jsme si řikali.Hrozně to letí :(( Zatím jsem nebyla ani jednou na koupališti! Mezitím si léto hrálo na podzim,úplně úžasný.Dnešek jsem proválela na slunci s doufáním,že někdo napíše smsku,jestli nepůjdem ven :/ Achjo..Fakt budu muset začít být více hodná.Takhle je to na pytel mít jenom 2 kamarádky se kterýma chodím ven,protože bydlí ve stejné vesnici a těch ostatních si nevšímat. :) No nic tak si užívejte pokud možno :/
Já jdu se jdu ještě trošku opálit a pak jedu na zumbu ;)
Ozvu se a oběhnu večír ;)

Ahooj ;)

Cover stick od Essence

27. července 2012 v 18:19 | MiSs Cute |  Recenze
Jojojo další recenze ;)
Tentokrát korektor
Měl by krýt velice dobře a zakrýt.Jo zakryje,ale jak co! :/ Zase je obtížný dávat si na něj pěnový make-up.Musím ho dávat po make-upu.Nedávno jsem měla problém.Na pleti s emi udělalo kolečko,které se neustále loupalo.Tak jsem si řikala nebudu na tu tvář nic dávat,nechám ji dýchat.Jenže jsme šli ven,objevili se pozvání na akce a jo šla bych bez make-upu.Nepatřím k lidem,co by bez něho nevyšly z domu,ale ten flek byl nechutný.Tak jsem tam patlala korektory jak barevný tak tento a myslíte,že jsem to zakryje? Hovno,když to tak napíšu ještě zvíraznila :/ Na druhou stranu tento problém bych asi nezakryla ničím.Můžu ho doporučit je opravdu super,ale jak co no :/ Třeba pro lidi,co mají rozšířené akné a snažili by se zakrýt akné nebo beďary to není.Zas takhle ten korektor dobrý není.Ale na druhou stranu jo jsem spokojená,ale kdybych měla asi zničenou nebo poškozenou plet a fakt potřebovala korektor tak ani náhodou by to nezakryl :/ Koupila jsem si ho převážně abych nemusela v létě používat make-up a stačilo pouze na tváře dát korektor(hrozně mi červenají tváře :X) a bylo by hotovo.Ono se opravdu vyplatí investovat radši do Dermacolu a lepších značek,protože u Essence je dobré jen něco :/ A u tohohle jsem tak půlka řiká jo dobrý a půlka zase Ne!
Zkuste a uvidíte :) Já ikdyž ho prakticky nepotřebuju tak bych šla do lepších značek.Zase cena mě nezabila,takže díky bohu,že jsem za tu menšé hrůzičku vyhodila jen pár korun ;) :)

Značka:Essence
Cena:60kč zhruba moc si to už nepamatuju,ale myslíš že stál 50kč nebo 60kč :)

Odpovědi 0.1

27. července 2012 v 17:49 | MiSs Cute |  Odpověďi
Psala jsem,že po 15otázkách bude další atd.. :) Takže ta druhá bude,co nevidět :) Jinak vám moc děkuji za otázku na videoodpověd nemám :D Prostě ten můj mobil na to není a to má hodně dobrý foták a dokonale natáčí,ale někdo to musí držet a natáčet mě a oni mě pak rozesmívají a já zapomínám,co chci říct nebo se tvářím jak kokos :D Rozhodla jsem se mít psací blog,takže nepotřebuji videa :D :)

Ano! Konečně nový dessing!♥ Hrozně moc děkuju Color Princess!♥ Je Nádherný^^ Pokusím se ti něco "splácat" z grafiky jako dík :')♥
1.Kam chodíš nakupovat make-up?
►Make-up nakupuju jedině v drogériích,nikde jinde :)
2. Které stíny jsou podle tebe nejlepší? (černý,modrý,..)
►Já stíny nenosím :) a ikdyž už tak světlé a nebo takové jemné barvy :) Já jsem pro světlé barvy,ale každému sluší něco jiného :)
3.a, co by jsi chtěla změnit na mém blogu nebo jestli ti tam něco chybí :)
►Nechybí mi tam nic! :) Chodím tak hrozně moc ráda!♥
4.Jak děláš ty nápisy, jako je třeba u tohohle článku ,,Máš otázku? Ptej se!! :)"
►Dělám je v Photofiltru studio X :) takhle to vysvětlit je na dlouho pokud chceš hoď mi do komentu email a já ti pošlu fotonávod :)
5.Vím, že už Maťu Haricha nemáš ráda, ale kdyby byl koncert ve tvém městě nebo někde hodně blízko, šla by jsi tam ? :):D
►Já ho mám ráda,ale ne hodně :) Spíš jen trošku.Určitě bych šla!♥ ale asi bych se nehnala 3 a více hodin před koncertem,abych měla nejlepší místa u něj :D :) Pokud bude v Hradci nebo v Náchodě napiš ! :D a já rozhodně půjdu♥
6.Kolik jsi už měla blogů ?:) o čem? :)
►Blogů jsem měla 6 :O :D první byl o Týnce Šlingrové(2roky),druhý jsem měla o sobě(5měsíců musel být zrušen,prtože mi nějaká krá** ukradla soukromí a pak s eněco stalo,ale to už nechci řešit),třetí byl o Ondřejoj( ten jsem měla pouze 3měsíce,ale existoval dál pod vedením nějaké holky),čtvrtý byl o Martinovi Harichovi(6měsíců necelých) Ted mám tento :) a ještě mám jeden :)
7.Kdo tě inspiruje?
►Nikdo :) Jedu si svoje podle sebe :)
8.Oblíbená star a proč?
►Justin Bieber :) Je krásný,má hezké písničky tak proč ne xD
9.Řídíš se podle nějakého stylu (indie, punk, scene...) nebo si jedeš takový ten svůj vlastní?
►Mm..Hodně se mi líví vintage :) Třeba halenka a sukně s květinovým potiskem Aww :) a jinak nosím to,co se mi líbí a spíš to svoje no.. :)
10.Měla jsi nebo chceš mít někdy vlasy obarvené na nějakou "netradiční" barvu (červená, modrá, zelená, fialová...)?
►Neměla,nechci :D Kdyby mi náhodou ruplo v palici a udělala bych to šla bych dohola :'D
11.Plánuješ třeba nějaký piercing, kérku nebo něco podobného?
►Piercing ano do břicha :) a kérku néé :)
12.Máš sourozence?
►Ano,mám bratra Dominika
13.Máš domácího mazlíčka?
►Officiálně je můj zakrslý králík Sisinka :) a ještě máme zakrslého pudlíka Beřucha (Beruška)
14.Máš oblíbený obchod?
►Co se týče kosmetiky nakupuju hlavně v DM a Rossmannu a co se týče oblečení tak nejradši mám New Yourker a C&A
15.Máš nějakou oblbíbenou značku?
Nike :) Jinak nejsem chodící "reklama" na oblečení ;) Mám pouze pár věcí a ty mi i stačí :)

Zbytek příště! :) Děkuju za otázky ! :)
Jsem jsem vám dostatečně zodpověděla pokud máte další otázky Ptejte se v otázkách,odkaz máte v menu :)

Cover Drive - Twilight

25. července 2012 v 18:49 | MiSs Cute |  Videa
Jinak Mimochodem ruším SUMMER SOUTĚŽ! :) brzy dám vyhodnocení :)
AS tady máte naprosto luxusní písničku ;)

Forget it 3v1 od Essence

25. července 2012 v 17:49 | MiSs Cute |  Recenze
Zdravím :)
Tak jsem se rozhodla napsat další recenzi k tomu,co jsem si nedávno koupila.Upřímně jsem z tohohle produktu spíš zmatená,než spokojená nebo nespokojená.Korektory jsou barevné zezadu máte napsané na co,která barva je.Růžová je na kruhy pod očima,zelená(modrá) na zarudlá místa a hnědá na černé tečky.Ani nevím proč jsem si ho kupovala.Asi to bylo pro pocit,že to mám :D.Černí tečky mám kolem nosu a jen pár,o červené tváře se stará málo krycí make-up,ale tohle zakryje a kruhy pod očima mám,když se blbě vyspím a to ted moc nebývá :) Přesto se,ale pár takových "nehodiček" občas přihodilo.Tak se hned testnul.Korektory jsou tuhé a nejlépe se nanášejí štětcem.Když jsem tohle viděla v jenom videu,že to vůbec extistuje.Měla jsem potřebu to mít,ale myslím si,že to bylo zbytečné.Hnědá barva vám nezakryje černé tečky ;) stejně jsou pořád vidět.S modrou barvou je to o něco lepší ta už ty zarudlá místa trošku zakreje a růžová na kruhy pod očima kreje ze všeho nejlépe.Nevím jestli je to tím,že mám když už,tak malé kruhy a nebo tak dobře kryje :) Musíte to vklepat na postižené místo a čekat! Ještě,že nebyl tak drahý,protože pro mě zbytečný :/

Značka:Essence
Cena:60kč

Nezlobte se :(-Trošku informací

25. července 2012 v 9:31 | MiSs Cute |  Informace
Ahooj Darlings! :)
Moc se vám omlouvám,že jsem moc nepřidávala,ale momentálně jsem neměla čas.Pořád řeším nějaký zasraný vir na Facebooku :( Krom toho jsem si s Terezkou založila blog o 1D :) Zatím scháním všechny informace a dneska bych ráda přidala,alespon tři články na něm :) Za další jsem si udělala další blog a to svůj o sobě a znova.Ano znova.Udělala jsem ho,protože na tom blogu chci mít pouze pár lidí.

Pokud chcete ráda vám ho napíšu.alejedině k vám.Ani nevím,proč jsem ho založila.Prostě jsem měla nutkání chvilku psát zase jen pro pár lid,než pro 250 co navšítí můj blog denně.Jo ted to zní,že si toho nevážím,ale to tak není! Hrozně moc si toho vážím,že sem chodíte,komentujete atd..♥! Moc vám za to děkuji :) Je to jasný cíl,že mám jít dál a pokračovat,protože je moje práce oceněna.Tak to by bylo asi tak všechno :) Večer se můžete tešit ještě na dva články :) a znova vás oběhnu :)

PS:Dessing jsem objednala od Terezky :)) Děkuju Bobků :*♥

Trapas :// :(

23. července 2012 v 12:09 | MiSs Cute |  Informace
Ahooj Darlings :)
Jak se dneska máte?
Dneska je nádherně!♥ Aww :) doufám,že půjdeme dneska s někým ven ;) Třeba s emi poštěstí :P :)
Jinak vám chci oznámit jestli má ještě cenu objednávak už POTŘETÍ! letní dessing :( ? Čekám na něho už docela dlouho a pžijde mi to už zbytečný nechat si ho na měsíc :/ No nevím,co myslíte?
Jinak nevíte o někom,kdo dělá krásné dessingy? Ale OPRAVDU dělá? a ne že musím čekat celou věčnost? Kdyžtak hodte odkaz do komentářů a pokud je děláte vy stačí napsat :))
Děkuju vám moc :)
MiSs Cute

Aww prožívám krásné léto a vy?

22. července 2012 v 15:09 | MiSs Cute |  Deníček
Ahooj :)
Důvod proč jsem tak dlouho nenapsala je ten,že s emi sme vůbec nechtělo a byla jsem poslední dva dny hodně venku s BFF :) V mé krizi jsem se často ptala "Proč je to moje BFF?".Co má ona a ostatní ne? a v pátek mi všechno došlo! :) Ta naše nezapomenutelná dvouhodinová cesta.Bezúspěšná,ale co :D Viděla jsem něco jinýho :) Akorát se mi potvrdilo,že ji miluju.Ona je moje hodné já :) Jestli tam někde měly kamery tak jsme v prdel* :D Protože jsme se opravdu chovali jak dva mentálové.Já z ní nemohla hlavně z těch stromů! :D nebo hadů :) a to jsme byli pouze ve vesnici :D No luxusní to bylo :)

Včera jsem musela splnit pozvání na koncert.Jeden kluk mi nechal zahrát hezkou písničku.Celá ta kapela byla nic moc spíš nudn,takže mi ani nevadilo,že jsme odešli hodně brzo.Jne půl hodiny se chystali.Úplně jsem si vzpomněla na Haricha jak chci,aby přijel do Náchoda :) Minulý rok to bylo opravdu luxusní jak na mě koukal,usmíval se,to co mi řekl,chytil mojí ruku no áá hezké vzpomínky :) Ten kluk ze skupiny Honza se na mě tak ádherně usmál,když jsme ho potkali ještě před akcí :) no jediný plus :D Nejlepší to bylo do tý doby než přišel ten kluk.Jsme se jaksi nudily a Nikolka chtěla fotku ve výtahu.Tak jsme šli do Pandy a jezdili výtahem nahoru dolů než jsem stihla udělat super fotku :DDD První zlom byl,že to má jen dvě patra a já na býtahu mačkala trojku a my nejeli :DD Ještě že mám chytrou *L,která na to přišla :DD♥No nic moc den,ale s ní byl fakt úžasnej :)

!!!INFO PRO VÁS!!!→Možná i vysvětlení a vyhnu se vysvětlování otázek typu "Odkud jsem?" a proč nepíšu kde přsně jsem byla.Zásadně to tak nepíšu a pokud jsem někde s kamarádkou označuju ji jejím začítečním písmenek a ani vy nevíte moje přijmení nebo jméno (někteří)! A prosím ty co ho vědí,aby nikde neřířili a neřikali.Chráním své soukromí a soukromí mích blízkých.Ráda napíšu deníček,ale bez detailů.Neudělám stejnou chybu jako minule,kdy byl můj "autorský" blog použit k nechutné věci.Díky té úžasné "slečně" a mé naivní debilitě,že na net můžu napsat všechno,jsem si zažila pěknou ostudu ze které jsem byla obviněná a možná jsme i do teď.Ikdyž si půlku přivymyslela,ale to je jedno.Žádám vás,kdo ví o mě víc než by měl,aby to nikde nepsal ani neříkal.Pokud víte,kdo s emi líbí nebo tak též vás žádám,aby jste to nikde nekvokali.
Děkuju a doufám,že toho kdo se ptal na ty otázky (dost se opakují v emailech) tak jsem to ted dobře vysvětlila. :)

unudila jsem vás? :)
Tak přece jsem se dva dny neozvala :D
A k soutěži→--pokusím se přidat další bleskovky(moc jsme nestíhala :()
Takže o víkendu nebudou a jen o všedních dnech :)
MiSs Cute :P

10.Bleskovka☼

19. července 2012 v 20:20 | MiSs Cute |  Bleskovky
Napiš jméno písničky :)
Kdyby někdo nevěděl je to Kelly Cl..... :)