Říjen 2012

Recenze→Linky(fix) od Essence

27. října 2012 v 17:19 | MiSs Cute |  Recenze
Tak mám pro vás další recenzi zakoupenou nedávno v září :)
Kupovala jsem si to,protože jsem se chtěla s linkama naučit a nějaké vlastnit.Nedávno jsem četla,že to dělá dojem hustších řas.Upřímně? Moc ho nepoužívám,ale zase musím říct,že někdy ho používám a je to skvělá věc :) Nejlepší je ten hrot,který vám neudělá tlustou linku,ale krásně tenkou.Zezačátku mi ta linka nešla vůbec,ale je to čím dál lepší :) Ted jenom testuju jestli ten fix vysychá..Zatím mi připadá,že ne,ale uvidíme třeba v Březnu :) To je asi tak všechno,co bych k tomu řekla :) Jak si můžete všimnout je to zakoupené ještě v době,kdy to byla u Essence novinka :)

Značka:Essence
Cena: 65kč-70kč (Jak kde)

Nemám slov...

27. října 2012 v 10:09 | MiSs Cute |  Kusovky
Krásné ráno přeju :)
Sněží u vás? :) nebo je u vás sníh? :) U nás jenom prší už od noci :/
Usla jsem až dneska ve dvě ráno :/ Vůbec jsem nemohla usnout :D :X
Ale chtěla jsem vám sem dát tuhle fotku...↓
Nedávno jsem ji viděla na Facebooku a musela jsem si ji uložit.Někdy se na ní dívám a přemýšlím jestli třeba i on tohle někdy zažívá...
Budu se snažit ještě něco přidat večer :))
Mějte se MiSs Cute ^^

Každá sekunda v tvý blízkosti .....

24. října 2012 v 18:29 | MiSs Cute |  Deníček
Na úvod chci říct,že máme prázdniny tak se budu anřit být zase aktivní :) Zase jsem nakpovala tak se můžete těšit na další recenze.V pondělí mám narozeniny :')) a ve středu bych ráda prozdrazila to velké tajemství.Doufám,že z něj budete nadšení tak jako já :') Rozhodla jsem se natáčet videa,ale uvidíme jak to půjde zrealizovat :)

Abych shrnula celé dva týdny,kdy jsme nebyla fakt neaktvní a občas něco přidala o víkendu.Jsem šťastná poslední dobou se mi opravdu daří :) Nechci to zakřiknout :) Těžce se to píše,protože nechci veřejně psát,co se stalo :) Nikdy nevíte,kdo si to přečte,přektoutí to a poníží vás :) Tak asi tak..Možná proto někdy deník nedává smysl,ale většinou bych řekla víc než dost :) Na vaše otázky v emailu pokud mám kluka,kdo se mi líbí atd--Prostě ignoruju nezlobte se,ale je to má věc :) Chráním sebe,své soukromí,jeho a své okolí.Tak se nezlobte :)

Podzimní foto :')

21. října 2012 v 12:40 | MiSs Cute |  Fotky
Nemám jinak extra čas...
Tím začíná má dnešní výmluva.Fakt se omlouvám,ale někdy ani na ten blog nemám chuť.Uvažovala jsem o pozastavení nebo dokonce i zrušení,ale pak jsem si řekla,že možná ještě ne.Prostě zatím nevím jak to bude s blogem dál :/ Mám pro vás hodně nápadů na články jen prostě někdy není čas je napsat.Tak pokusím se no :') Je to zvláštní,ale většinou na blog utíkám,když se mám fakt na hov*o :( a tož poslední dobou opravdu není :') mám se neskutečně dobře! ááh :') kéž by to neskončilo..nikdy :) Mám pro vás velké překvapení,které vás čeká v listopadu a možná to bude i video,kde to celé zmíním :) Ještě prostě nevíím :)
Mám pro vás aktuální fotku z venku :') Dokonalá fotografka Lů :) Prostě dokonalej den :))

Nákupy♥→2

14. října 2012 v 17:29 | MiSs Cute |  Nákupy :)

Zdravím!! :)
Moc se omlouvám,že jsem včera nepřidala ty nehty,ale fakt není moc čas ani o víkendu :) Celej včerejšek jsem byla venku jako dobrý bylo celkem teplo,ale pak ke konci docela zima! a dneska jsme byli v Hradci a Čs :) (Neřeš název prostě město ;)) No mám pro vás fotky :') Nakonec jsem si v Hradci vybrala jen jednu věc a to kabátek jako docela zklamání.Do Atria tatka semnou nechtěl jet,takže jsem válenky sehnala v ČS.Taky jsem zjistila jak mám málo naušnice! Tak jsem si hned vybrala krásný pecičky,ale na uších vypadají hrozně :'D ne prostě já jedu nakupovata a vždycky to stojí fakt za to :D

Jen potřebuju malou radu prosím! U fotek to zjistíte.poslední bude kabát,prtože to zase perda :D Přitom jsem v kabince byla!! :D

Pecičky :))


Horor jménem slepák x_x

13. října 2012 v 10:49 | MiSs Cute |  Deníček
Zdravím Darlings..
Jó vím zase jsem dloho nenapsala a neoběhla,ale není prostě čas a jsem neskutečně líná.Prostě někdy nemám nápad a zatěžovat vás pořád deníčkem,ve kterém se stejně nemůžu vypsat tak ? Radši nic nepřidám a třeba jen koukám,co přidáváte. Mám se skvěle :') co skvěle! ještě líp :)Jelikož šla dneska mamka zasednout k obci a sčítat hlasy nebo co tam dělá tak se Hradec odložil na zítřek.Jelikož mám za pár dní narozeniny chystám se vybavit krásně na zimu :) Pro představu ráda bych sehnala válenky,kabátek,klapky na uši,vycpávku do drdolu a šedou mikinu.Úplně mě se*e,že nevím jaké jsou akce atd..Tak pokud někdo bydlí v Hradci a ví o nějakých akcí napište :') :D

No dělala jsem si minulý týden v neděli nehty a krásně drží i dneska a už je budu mít skoro týden :) Dám vám sem večer snad fotku :) Ale k nadpisu.Ve čtvrtek jsem se probudila s hroznou bolestí břicha.Tak jsem šla na záchod a nic,tak je to třeba z nedostatku energie tak jsem si zašla zákusek a prášek.Už jsem byla hysterická a nevěděla,co dělat tak jsem udělala 30sedolehů a snažila se to aspon rozcvičit -nic! S brekem jsem se snažila usnout.Stejně jsme pak jeli do špitálu,kde mě dělali ultrazvuk a mají podezření na slepák.Hrozně jsem se bála,ale bolest ustálavala tak jsem to nijak nehrotila.Na pár hodin jsem se prospala a nakonec se s hroznou bolestí jako,když mě někdo bodá probudila.Sezení v pohodě,ležet? jedině v klubíčku.Jakmile jsem ležela rovně nebo na břiše radši bych umřela.Kdykoliv jsem se otočila na bok měla jsem pocit,že ta věc se otáčí semnou.Se sluchátkama v uších a hroznou bolestí jsem to schválně mačkala a porovnávala s druhou stranu a přemýšlela,co tam můžu mít.Doufám,že se to už nikdy nebude opakovat.Včera večer jsem šla spát s hrůzou,že se to stane znova,ale v pohodě žiju.Neuvěřitelný šok bylo ,když jsem včera přišla domů.Jen,co jsem otevřela dveře a zavolala Berušku(našeho pudlá♥) Začala na mě ječet jak prdlá.Ve špitále jsme s ní nebyli a doktor volal jí.Jsem tak nějak smířená s tím,že tam možná stejně pojedu,ale pořád doufám,že ne.Přece jenom už to bolí jen trošinku skoro vůbec.

Mějte krásný víkend a Sobotu :)
Ještě se snad ozvu :)
Vím,že takový článek si nikdo nepřečte tak aspon tohle :')
MiSs Cute ^^

Prosím o hlas! :) + Informace :)

7. října 2012 v 14:40 | MiSs Cute |  Deníček
Dneska upřímně vůbec nevím,co přidat.Nechci psát recenze,poslední dobou je píšu snad pořád.Moc se omlouvám za překlepy,ale asi fakt neumím psát.Přemýšlím,že bych mohla udělat nějakou soutěž na Vánoce o nějaké beuty věci a darovat vám něco s čím jsem já osobně hodně spokojená a doporučila bych vám to.Pořád ještě přemýšlím.Jsem idiot,ale hrozně se těším na zítřek.Švihne mě jestli nepojede! Jediná možnost je vidět se ráno v pondělí a pak odpoledne v pátek,když pojede z intru.Už minulý týden nejel :/ Nechci se těšit nebo se to celé podělá,ale věřím v to,že snad pojede... :)

Mám totální okno kam porazím na střední.Se zblázním ze všech příjmaček,měla jsem možnost si jich pár vyzkoušet a s matikou jsem pěkně v háji.Ve čtvrtek jedeme na burzu středních škol tak ještě opravdu uvidím.Uvažovala jsem o Obchodní akademii mamka by byla zase radši na zdravotní školu,ale tam nechci už kvůli tomu,že to bude neskutečně těžký a navíc tam šlo pár krav z devítky a trávit s nima další roky? Dík nechci ;)

Nejsem na tom zas tak špatně.Celý 8 let každé pololetí vyznamenání jenom jedničky a dvojky a bylo by mi líto "zkejsnout" na učnáku.Už jen na to jak jsem se nadřela a ted to všechno zahodím.

V poslední řadě vás chci poprosit o hlas pro JUSTINA BIEBERA→TADY!! Klidně ráda oplatím :)Kdyby se role přehodily...

6. října 2012 v 15:49 | MiSs Cute |  Články na Téma
Předem mého článku chci jen zmínit pár věcí.Za prvné tím nikoho neponižuji a za druhé článek je pouze k zamyšlení osobně patřím k slečnám,kreré koukají na vzhled.Hrozně se směju,když nějaké slečny píší,že jim záleží na tom jaký je kluk uvnitř.Přitom všechni i kluci koukáme nejdřív na vzhled ;)! Tak mi tady nebrblejte,že ne..! :)

Jak už jsem se zmiňovala tip mi dala slečna v autobuse,když jsem jela domů.Seděla jsem před ní a jakoby tam u dveří a nějaký kluk na ni volal,že ji miluje a ještě něco...a ona na něj zařvala ať si políbí pr**l,že s takovýma hov** nechodí a nikdy nebude.Upřímně ten kluk nebyl hezký,ale zas tak hrozné to taky nebylo,no ikdyž.. :D Schválně jsem se otočila,kdo zamnou sedí.Když jsem viděla jak vypadá bylo mi to jasné ;)


Přemýšleli jste někdy jaké by to bylo kdyby i kluci měly možnost "změnit svoji fasádu" ? Jako ty jdeš ráno k zrcadlu a zmaluješ se k nepoznání,že kdyby ses odmalovala,málem by tě lidé nepoznali? Kdyby i oni měli možnost nakydat na sebe tunu make-upu a zakrýt jejich nedokonalosti?

Celé sebědomí všech těhlech "krásek" je make-up.Kdyby jste jí všechno tohle sebrali a poslali jí mezi lidi,myslíte,že by se chovala tak sebevědomně? Že by toho kluka takhle sprostě odkopla?

Tak jsem si představila,co kdyby se tyhle role přehodily? Podle mě by se ten kluk ještě rychle otočil a utekl.Nebo by si jí ani nevšiml.Je mi těch "šeredných" kluků trochu i líto :/ Jsem vděčná bohu za to,že jsem holka,že můžu použít řasenku a být díky ní se sebou spokojená.Když vidím tuhle zasr*nou dobu,kde pokud nejsi od hlavy k patě značkově oblečený nejsi nic! Některým pipkám stačí aspon ty hadry a obličej si odmyslí a pokud máš oboje jak značkový hadry tak obličej ,tak jsi za vodou.Většina těhlech kluků je tak zas*aně namyšlená,že to až není možný.Vystavují svoje fotky na Facebooku,kde se holky můžou zbláznit,která napíše nejsladší komentář.
Všechno to jde do prd*le, peníze jsou všechno.Občas přemýšlím čím vůbec ostatní myslí,protože hlavou asi ne.

Jaké je to sedmé nebe?

3. října 2012 v 14:20 | MiSs Cute |  Deníček
Ahoooooooj Darlings!! :'))
Jak s emáte?
Bože já tak dokonale! Název jsem nazvala tak,prtože v tom nebi vážně jsem :') Ten kdo nemá ráda deníčky nenutím ho číst,ale kdo má rád tento blog.Tak ví,že je hodně spojený s mýma přešlapama a radostma.Všechny starší lásky ožívají nikdy se na ně nezapomnělo! :) Mám pro vás další pokračování z krásného kluka z autobusu :)

Začalo to už ráno.Znáte to,když máte jednu písničku a bud ji posloucháte v období a myslíte přitom na toho jednoho člověka a pořád jí máte spojenou s ním kdykoliv se spustí? :).Tak dneska se prostě spustila písnička od Celine Dion Where is the love,tak jsem ji chtěla přepnout,ale pak jsem si řekla a nebo ne at teda hraje.Dneska jdu ze školy a jako vždycky spěchám na první bus a celý měsíc jsme spolu nejeli s Honzou :') a pak se kouknu a on se usmívá a já myslela,že se štěstím rozložím v uličce tak jsem se na něj taky usmála a sedli jsme si před jeho kamaráda.On seděl přes uličku vedle jeho kamaráda.A tak jsme si tak povídali s Lů a ona,že krkám! :D Není to pravda !! Jen jednou po matonce :D! a tak stejně to slyšel vím to,ale.. :'DD neee! Pak když jsme vystupovali tak mi přišlápla botu Lů :DD Ne dobrý! A pak jsem viděla jak se baví s tím klukem přes uličku.Je těžký to popsat to jak se usmíval to bylo takový jako že je rád,že mě vidí :) Žííš ááá :DD

Ted se tak vlastně zamýšlím na co že jsem to chtěla toho jednoho kre*éna,co mi pošlapal hrdost?! Když je tady kupa lidí,kteří stojí za to :) At už nemluvím o ranním autobuse :') Ách,jsem šťastná! Doufám,že to rychle neskončí,ale doufejme,že ne :) Zítra přežít den až do 4 :x No uvidíme :) Zmatek !! koho mám radši? :D

Mějte se překrásně!! :))
Krásně,krásně,krásně!!
Mám vás moc ráda!! :)

PS:Dneska vás neoběhnu běžím na zumbu a přijedu až večer a to nevím jestli se mi bude chtít v 7 zapínat PC! ale kdyby jo tak se u vás stavím! :) Mám vás moc ráda!! + mám pro vás informaci týkající se spíš SB :)

MiSs Cute :')

Odměny za Bleskovku od Xoxo_Em :)-Děkuju :)

1. října 2012 v 15:39 | MiSs Cute |  Pro mě
Jak se dneska máte? :)
Já celkem dobře :)) ikdyž trošku divně no :/ ale co!! :D Jsem trochu zklamaná,ale dá se to přežít :) víc jsem štastná :')

Chtěla bych hrozně moc poděkovat Xoxo_Em za krásné ceny :)
Ještě jednou děkuju :))