Listopad 2012

Slečna sladká se loučí zlatka♥

17. listopadu 2012 v 14:27 | MiSs Cute |  Informace

Jó přijít to zřejmě muselo :(

Nezlobte se,ale blog mě zkrátka nebaví a není čas ani chuť.Hrozně mě to mrzí už kvůli všem,co měli můj blog rádi a pravidelně ho navštěvovali.Všem vám za všechno moc děkuju !! :) Přemýšlím o tom,že založím jiný blog tentokrát věnovaný pouze kosmetice a recenzím.Pořád mě žádáte o videa a já se vám chci hrozně moc omluvit,že jsem vám to nesplnila! :( na druhém blogu bych se tomu i chtěla věnovat,ale pořád nevím.

Představa mého nového blogu
Ráda bych tam měla recenze,různé novinky ze světa kosmetiky,možná ty videa atd..
Pořád nevím

Váhala jsem jestli dát pozastavení nebo se s vámi už napořád rozloučit a dospěla jsem k závěru,že konec bude lepší! :( Nebudte smutní! Mám vás hrozně moc ráda! a znova vám za vše děkuju :)
Milovala jsem vaše komentáře,názory,diskuze,vaše rady..

Třeba se vrátíma,el s tím byhc už nepočítala nový link na blog dám každému moc ráda :)

Blog rušit nebudu! MiSs Cute = slečna sladká je moje přezdívka od Prdů z Xteenu(♥♥) Pořád si pamatuju Miss Long Hair,Mr Sex atd..:'DD♥ No nic ...

Mám se skvěle,nikdy nebylo líp :) a přeju vám,aby jste se taky měli úžasně! :) Dařilo se vám!♥

AHOJ! :*


Listopadový Ladybox! :)

3. listopadu 2012 v 16:59 | MiSs Cute |  Recenze
Krásnou Sobotu všem! :)
Ano,dostala jsem úžasná možnost vyzkoušet a otestovat Ladybox.K samotné recenzi se dostanu trošku déle,protože přeci jenom mi to ve středu přišlo a zatím jsem vyzkoušela jen pár produktů.Jsem nadšená! a plánuji koupit si Prosincový Ladybox! :) Ze začátku bych ráda napsala,co vlastně Ladybox je a kde si ho můžete zakoupit :) a v druhé části už naleznete produkty z Listopadového Ladyboxu a mé první dojmy :) Článek bude trošku delší.Máte to jako omluvu za delší neaktivitu a taky bych vám ráda napsala vše,co mám na srdci k Ladyboxu.

Ladybox si můžete zakoupit na stránkách→www.ladybox.cz ,kde vyplníte registraci a pak to dále už pochopíte.Kdo by třeba nevěděl,klidně napište a já vám napíšu detailní postup :)

Listopadového Ladyboxu bylo o hodně více než Zářijového Ladyboxu,který byl okamžitě vyprodán a já jsem moc ráda,že na mě zbylo :) Ladybox je krabička,ve které vám přijdou různé vzorečky a plné balení.Pod pojmem "vzorečky" si nepředstavujte malé pytlíčkové balení,ale například 20ml a více.Miluju překvapení a Ladybox mě neskutečně nadchl.Přijdu ze školy a vidím balíček a už vám jenom šrotuje v hlavě,co tam asi je..Produkty,které naleznete v krabičce je možné koupit na stránkách Ladyboxu.

Ted bych ráda přela k tomu,co tam bylo a mé prvné dojmy apd.. :) Více v celém článku...